Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Lots, 1919, signerad Zorn, etsning, 17,7x11,8 cm, litteratur: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285
Gulnat blad
518529
2018-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här