Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Lots, 1919, signerad Zorn, etsning, 17,7x11,8 cm, litteratur: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285

Gulnat blad

518529

2018-02-09