Golvspegel senempire

Golvspegel senempire
Golvspegel senempire
Golvspegel senempire
Golvspegel senempire
Golvspegel senempire
Golvspegel senempire
Golvspegel senempire
Golvspegel senempire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GOLVSPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, bronser och förgylld dekor, höjd ca 266x90 cm

Slitage, dekor och listdelar saknas

518543

2018-02-07