Bordsdekoration Kina 1900-tal

Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal
Bordsdekoration Kina 1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSDEKORATION, cloisonné samt mineraler, Kina, 1900-talets första hälft, i form av blommande träd, bestående av bland annat nefrit, kvarts samt turkoser, höjd ca 46, längd ca 30 cm

Smärre nagg

518566

2018-02-08