Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIK, porslin, Tyskland, omkring 1800, Porzellanmanufaktur Fürstenberg, dekor av medaljong med lyra, diameter ca 24 cm
Skador, lagningar
518579
2018-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här