Tallrik Porzellanmanufaktur Fürstenberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIK, porslin, Tyskland, omkring 1800, Porzellanmanufaktur Fürstenberg, dekor av medaljong med lyra, diameter ca 24 cm

Skador, lagningar

518579

2018-02-11