Louis Aimé Japy oljemålning

Louis Aimé Japy oljemålning
Louis Aimé Japy oljemålning
Louis Aimé Japy oljemålning
Louis Aimé Japy oljemålning
Louis Aimé Japy oljemålning
Louis Aimé Japy oljemålning
Louis Aimé Japy oljemålning
Louis Aimé Japy oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

LOUIS AIMÉ JAPY (1840-1916) Frankrike, landskap, signerad, olja på duk, ca 27x21 cm

Smärrre slitage, retuscher

518581

2018-02-28