Johan Johansson oljemålning

Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

JOHAN JOHANSSON (1879-1951): Kungshuset i Lundagård, signerad Joh. Johansson, olja på pannå, ca 45x61 cm

518614

2018-02-11