Algot Törneman

Algot Törneman
Algot Törneman
Algot Törneman
Algot Törneman
Algot Törneman
Algot Törneman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALGOT TÖRNEMAN (1909-1993): ´´Dockan 2´´, signerad och daterad P. Törneman 1971, olja på duk, ca 61x50 cm

Tryckmärken efter spänram

518616

2018-02-11