Matsalsbord Frankrike

Matsalsbord Frankrike
Matsalsbord Frankrike
Matsalsbord Frankrike
Matsalsbord Frankrike
Matsalsbord Frankrike
Matsalsbord Frankrike
Matsalsbord Frankrike
Matsalsbord Frankrike

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSBORD, körsbär, Frankrike, 1800-tal, med utdragbara skivor samt hyllplan, höjd ca 78, 208x98 cm, skivorna 99 cm, total längd ca 406 cm

Sprickor, slitage

518628

2018-02-08