Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSBORD, körsbär, Frankrike, 1800-tal, med utdragbara skivor samt hyllplan, höjd ca 78, 208x98 cm, skivorna 99 cm, total längd ca 406 cm
Sprickor, slitage
518628
2018-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här