Kopparform

Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform
Kopparform

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORM, koppar, tidigt 1900-tal, märkt Operakällaren, höjd 8 cm, 43x16

Bucklor, repor, patina

518685

2018-02-08