Holländsk skola, omkring 1800, olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1800): Landskap i månsken, olja på pannå, 44x60 cm, oramad

Old Master-special

skador

518687

2018-03-01