Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1800): Landskap i månsken, olja på pannå, 44x60 cm, oramad
Old Master-special
skador
518687
2018-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här