Jan I Griffier, hans krets, olja

Klubbat för:

9 600 SEK

12 000 SEK

JAN I GRIFFIER, hans krets (1700-tal): Landskap med man som fiskar, olja på duk, 51,5x68 cm

Old Master-special

Skador, dubblerad

518688

2018-03-01