Tillbaka till katalog

Cartier Santos armbandsur i stål

Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål
Cartier Santos armbandsur i stål

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

Beskrivning

CARTIER, damarmbandsur, Santos Carree, stål, 1990-tal, automatisk, safirglas, datum, boettnr. 090118648, krona med slipad spinell, originallänk i stål, viklåsl, diameter 24 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

518714

Datum:

2018-02-08