Bricka brons Sune Bäckström

Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström
Bricka brons Sune Bäckström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, Sune Bäckström, patinerad brons, 1930-tal, diam ca 39 cm

Smärre slitage, repor, märken

518740

2018-02-22