Klubbat för:
38 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Percy, olja på duk, 112x80 cm
Ram med avslag
518742
2018-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här