Arthur Percy oljemålning

Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Percy, olja på duk, 112x80 cm

Ram med avslag

518742

2018-02-08