Carl Gabriel Wadell oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1902, olja på duk, ca 56x42,5 cm
Duklagningar, krackeleringar, dukmärken, fält med signering pålagt.
518744
2018-02-08