Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 800 SEK
EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980): Interiör med läsande dam, ej signerad, olja på duk, 72x60 cm
Repor, färgbortfall
518752
2018-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här