Nicolas Poussin, hans efterföljare, olja
Klubbat för:
16 000 SEK
Arviointi
18 000 SEK
Kuvaus
NICOLAS POUSSIN, hans efterföljare (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 71x124 cm
Old Master-special
Kuntoraportti
Dubblerad, skador, retuscher
518758
Päivämäärä:
2018-03-01