Nicolas Poussin, hans efterföljare, olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Arviointi

18 000 SEK

Kuvaus

NICOLAS POUSSIN, hans efterföljare (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 71x124 cm

Old Master-special

Kuntoraportti

Dubblerad, skador, retuscher

518758

Päivämäärä:

2018-03-01