Fasadur 1900-talets början

Fasadur 1900-talets början
Fasadur 1900-talets början
Fasadur 1900-talets början
Fasadur 1900-talets början
Fasadur 1900-talets början
Fasadur 1900-talets början
Fasadur 1900-talets början
Fasadur 1900-talets början

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FASADUR, metall samt mässing, 1900-talets början, urtavlan märkt "Electro Continova", dubbla urtavlor, diameter ca 37 cm, djup 15 cm

Slitage, bortfall

518775

2018-02-08