Madeleine Pyk (född 1934) Kafeinteriör

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Kaféinteriör, signerad och numrerad 113/150, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Ej examinerad ur ramen

518778

2018-02-15