Fartygslampa vitmetall

Fartygslampa vitmetall
Fartygslampa vitmetall
Fartygslampa vitmetall
Fartygslampa vitmetall
Fartygslampa vitmetall
Fartygslampa vitmetall
Fartygslampa vitmetall
Fartygslampa vitmetall

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

FARTYGSLAMPA, vitmetall, 1800-talets slut, för fotogen, med glaskupa, höjd ca 75 cm

Kupan med nagg

518781

2018-02-08