Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, låsblecket med stämplar, VR under krona och Tower 1859, fällbart sikte, längd ca 138 cm

Smärre skador och lagningar, troligen sammansatt av olika delar, senare laddstock

518811

2018-02-12