Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, låsblecket med stämplar, VR under krona och Tower 1859, fällbart sikte, längd ca 138 cm
Smärre skador och lagningar, troligen sammansatt av olika delar, senare laddstock
518811
2018-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här