Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1930-40-tal, björk, med intarisadekor av rökande man, skyddande glasskiva, höjd ca 63, diameter 62 cm

Slitage, fläckar, ytskador

518823

2018-02-08