Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, 1930-40-tal, björk, med intarisadekor av rökande man, skyddande glasskiva, höjd ca 63, diameter 62 cm
Slitage, fläckar, ytskador
518823
2018-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här