Figuriner 2 st porslin 1800-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FIGURINER, 2 st, porslin, jägare, handmålade, 1800-tal, höjd ca 15 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage, medföljer lösa delar
518836
Päivämäärä:
2018-02-22