Figuriner 2 st porslin 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FIGURINER, 2 st, porslin, jägare, handmålade, 1800-tal, höjd ca 15 cm

Kuntoraportti

Skador, slitage, medföljer lösa delar

518836

Päivämäärä:

2018-02-22