Dosa

Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA med lönnfack och målat erotiskt motiv, 1800-talets slut, celluloid? ca 6,8 x 4 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

518843

2018-02-08