YSL damarmbandsur i stål

YSL damarmbandsur i stål
YSL damarmbandsur i stål
YSL damarmbandsur i stål
YSL damarmbandsur i stål
YSL damarmbandsur i stål
YSL damarmbandsur i stål
YSL damarmbandsur i stål
YSL damarmbandsur i stål

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YVES SAINT LAURENT, damarmbandsur, stål, 2000-tal, quartz, boettnr. 4520-H15556 7N0559, originallänk i stål, diameter 23 mm, längd ca 170 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

518850

2018-02-08