Max Walter Svanberg blandteknik
2018-02-09
518858
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Surrealistisk figurkomposition, signerad och daterad Max Walters 1954, blandteknik, ca 25,5x22 cm