Paisley 1800-tal

Paisley 1800-tal
Paisley 1800-tal
Paisley 1800-tal
Paisley 1800-tal
Paisley 1800-tal
Paisley 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

DRAPERI/TEXTIL, paisley, 1800-talets slut, ca 310x150 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

518863

Päivämäärä:

2018-02-09