Longines armbandsur 18 k guld 1960-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LONGINES, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, refnr. 7515-11-13, verknr. 13910853, cal 30L, armband doublé: speidel, ej original, 34 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, gåvogravyr
518865
2018-02-09