Raymond Weil Fidelio damur
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAYMOND WEIL, damarmbandsur, Fidélio, gulddoublé, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 4702, A54930, integrerad originallänk, diameter 23,8 mm
Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
518869
2018-02-08