Merivaara stolar Finland

Merivaara stolar Finland
Merivaara stolar Finland
Merivaara stolar Finland
Merivaara stolar Finland
Merivaara stolar Finland
Merivaara stolar Finland
Merivaara stolar Finland
Merivaara stolar Finland

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MERIVAARA, snurrstolar, 4 st., krom samt konstläder, Finland, 1950-tal, höjd- och sänkbar, sitthöjd ca 46 cm

Rost, skador på klädseln

518873

2018-02-09