Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MERIVAARA, snurrstolar, 4 st., krom samt konstläder, Finland, 1950-tal, höjd- och sänkbar, sitthöjd ca 46 cm
Rost, skador på klädseln
518873
2018-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här