Philippe Stein Teslar damarmbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PHILIPPE STEIN, damarmbandsur, Teslar, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, serienr. 4TF008716, originalläderband samt spänne i stål, boett besatt med åttkantslipade diamanter ca 0,5 ct, diameter 19 mm, inkl. originaletui samt extra band
Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage, fodral samt extra band med skador
518879
2018-02-08