Philippe Stein Teslar damarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIPPE STEIN, damarmbandsur, Teslar, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, serienr. 4TF008716, originalläderband samt spänne i stål, boett besatt med åttkantslipade diamanter ca 0,5 ct, diameter 19 mm, inkl. originaletui samt extra band

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage, fodral samt extra band med skador

518879

2018-02-08