Brudpall 1800-tal nyrokoko

Brudpall 1800-tal nyrokoko
Brudpall 1800-tal nyrokoko
Brudpall 1800-tal nyrokoko
Brudpall 1800-tal nyrokoko
Brudpall 1800-tal nyrokoko
Brudpall 1800-tal nyrokoko
Brudpall 1800-tal nyrokoko
Brudpall 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRUDPALL, furu, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor, bonad och lackad, klädsel i plysch, höjd ca 20, 42x28 cm

518880

2018-02-09