Ljuskrona rokokostil 1900-tal

Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikfärgade prismor, 12 ljuspunkter, höjd ca 106, diameter ca 50 cm

Äldre textisladd, något skeva armar

518903

2018-02-25