Jonas Högström brons skulpturgrupp 3 dlr

Klubbat för:

4 200 SEK

8 000 SEK

JONAS HÖGSTRÖM (född 1956) brons skulpturgrupp, 3 dlr, brons, signerad samt numrerad 1/5, man i tv-fåtöljen, höjd ca 16 cm, längd ca 24 cm

Smärre slitage

518952

2018-02-09