Klubbat för:
4 200 SEK
8 000 SEK
JONAS HÖGSTRÖM (född 1956) brons skulpturgrupp, 3 dlr, brons, signerad samt numrerad 1/5, man i tv-fåtöljen, höjd ca 16 cm, längd ca 24 cm
Smärre slitage
518952
2018-02-09