ÖBA vägglampor

ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor
ÖBA vägglampor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖBA, vägglampor, 2 st., snarlika, 1950/60-tal, stomme i mässing, längd ca 25 cm

Bruksslitage

518968

2018-02-09