Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EINAR HÖSTE (1930-2013): Schack, signerad och daterad 1973, numrerad 4/10, patinerad mässing monterat i träbox, dedikation, ca 36x22x8 cm
518970
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här