Einar Höste schack i patinerad mässing

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EINAR HÖSTE (1930-2013): Schack, signerad och daterad 1973, numrerad 4/10, patinerad mässing monterat i träbox, dedikation, ca 36x22x8 cm

518970

2018-02-13