Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stång i laserat trä, fot i sten, hängare/krokar samt paraplyhållare i förkromad metall, höjd 180 cm
Bruksslitage
518977
2018-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här