Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stång i laserat trä, fot i sten, hängare/krokar samt paraplyhållare i förkromad metall, höjd 180 cm

Bruksslitage

518977

2018-02-09