Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WILLIAM ALDOLPHUS KNELL (1805-1875): Marint motiv, signerad och daterad 1836, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 61x84 cm
Retuscher, lagningar
518978
2018-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här