William Adolphus Knell

William Adolphus Knell
William Adolphus Knell
William Adolphus Knell
William Adolphus Knell

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WILLIAM ALDOLPHUS KNELL (1805-1875): Marint motiv, signerad och daterad 1836, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 61x84 cm

Retuscher, lagningar

518978

2018-02-09