Reseskrivställ 1700-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVSTÄLL, i form av skrin av plåt, 1700-tal, innehållande sanddosa, samt bläckflaska i glas, bär daterigen 1718, lejontassar i bly, flora dekor mot svart botten, höjd ca 6, 13x8 cm
Slitage, skador, senare bemålnng
518986
2018-02-09