Armando Buso oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ARMANDO BUSO (1914-1975): Torgmotiv, olja på duk, signerad A Buso, ca 70x60 cm
Kuntoraportti
518988
Päivämäärä:
2018-02-09