Mats Ola Burman oljemålning

Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATS OLA BURMAN (1925-2008): "Gård för barn i lä, signerad och daterad Mats Ola Burman 66. olja på duk, ca 54x90 cm

518989

2018-02-09