Klubbat för:
780 EUR
Utropspris
1 500 EUR
ANTOINE COYPEL
Hans krets, "Hera och Apollo"
Olja på duk 99 x 130 cm.
Uppfodrad duk. Retuscher. Fläckar. Slitage.
518991
2018-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här