Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
600 EUR
MARTTI TARAVINEN (1897-1985) "Pojkars lekar"
signerad, olja på pannå, ca 74x107 cm
Utställning: Uleåborg konstmuseum 14.5-8.9 1995.
518992
2018-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här