SIMEON ÖQUIST
Vollendet
2018-02-09
518998
| Höchstes Gebot | 70 EUR |
| Schätzwert | 200 EUR |
Simeon Öquist (1868-1955): Fiskare, signerad och daterad 1949, olja på duk, ca 49x43 cm