SIMEON ÖQUIST

SIMEON ÖQUIST
SIMEON ÖQUIST
SIMEON ÖQUIST
SIMEON ÖQUIST
SIMEON ÖQUIST
SIMEON ÖQUIST

Klubbat för:

70 EUR

Utropspris

200 EUR

Simeon Öquist (1868-1955): Fiskare, signerad och daterad 1949, olja på duk, ca 49x43 cm

518998

2018-02-09